Buradasınız: Ana sayfa - SSK Sorgulama

SSK Sorgulama

SSK Sorgulama işlemleri 15 Aralık 2011 tarihinden itibaren artık şifresiz olarak yapılabiliyor. Daha önce e-Devlet sistemine taşınan SSK Sorgulama uygulamasına artık size özel kişisel kimlik bilgileriniz sayesinde kolayca erişebileceksiniz. Yazımızın devamında SSK Sorgulamasını nasıl, ne şekilde yapacağınızı geniş kapsamlı olarak detaylarla anlatacağız.

SSK SORGULAMASINI NASIL YAPABİLİRİM

Yeni uygulamada T.C. kimlik numarasının yanında nüfusa kayıtlı olduğu il/ilçe, cilt no gibi herkes tarafından bilinemeyecek özel bilgilerin girilmesi gerekiyor.

sgk-sorgulama

 

 

Şifresiz Olarak SSK Sorgulaması için

 

Üstdeki bağlantıdan giriş yaptıkdan sonra formu kişisel bilgilerinizle doldurup “Sorgula” butonuna bastıkdan sonra aşağıdaki gibi ekran ile karşılaşacaksınız. Uyruk bölümünden herhangi bir alanı seçmeden sorgulama işlemlerinizi yapmalısınız.

Giriş işlemlerinizi yaptıkdan sonra aşağıdaki gibi alanla karşılaşacaksınız. Fotoğrafda belirtiğimiz  “HİZMET DÖKÜMÜ 4A bağlantısına tıklayarak SSK Sorgulama işlemini gerçekleştirebilir, hizmetlerinizi sorgulayabilirsiniz.

untitled

T.C Kimlik NO ile SSK Sorgulaması

SSK’nızın yatıp yatmadığını gönül rahatlığıyla görebilirsiniz. Şimdi size T.C kimlik numaranızla son 12 aylık SSK Sorgulamasını aşağıdaki bağlantıdan yapabilirsiniz.

 

T.C No ile SSK Sorgulama için

 

* Herhangi bir problemle karşılaşırsanız bize aşağıdan yorum yazarak bildirebilirsiniz

Etiket:

  • SGK SORGULAMASINI NASIL YAPABİLİRİM?
  • ssk ekran sorgulama girişi

ido kredi